Blog thumbnail

Prezenty już kupione?

Prezenty już kupione?

Blog thumbnail

Dziś już niespełna tydzień do świąt, masz tego świadomość? Masz już prezenty i wiesz dokładnie co i komu kupujesz? Wiem, że nie każdy obchodzi tę tradycję, choć ja akurat jestem mało religijny, to lubię sprawiać radość moim najbliższym. Nie chodzi tu o jakieś drogie prezenty, tylko raczej o rzeczy, które wiem, że sprawią im radość. To lubię w świętach. Coraz bardziej też doceniam czas z najbliższą rodziną, bo przyznam, że im jestem starszy, tym więcej w tym widzę wartości.

Dla mnie to taki dobry czas również na podsumowania i w tym roku nie będzie inaczej. To będzie też dobry moment na przekazanie pewnych zmian, jakie nadejdą w przyszłym roku, bo takie idą. Dziś jeszcze trwa wyprzedaż magazynowa i kilka osób z niej skorzystało, kupując książkę za 50% ceny. Były też zamówienia po 2 książki, a co za tym idzie – ktoś dostanie prezent.

Dziś przychodzę z jeszcze jedną opcją na „czyszczenie” magazynu. Choć tego magazynu nie da się opróżnić, to postanowiłem zrobić taką promocję do końca roku, która to obejmuje moje konsultacje. Normalnie kosztują 400 zł za sesję (która trwa około 60-90 minut) i pracujemy wedle potrzeb. Nie jest to tylko sesja coachingowa, czy mentorska, bo jest to współpraca najbardziej adekwatna do Ciebie.

Pracujemy nad zmianą, celami, projektami, przekonaniami i czym jeszcze tylko chcesz. Dla mnie to właśnie odpowiednie podejście do zmiany będzie takim dobrym tematem.

Do końca roku możesz kupić 3 pakiety:

3 sesje w cenie 510 zł brutto (kod newsletter3s)

5 sesji w cenie 800 zł brutto (kod newsletter5s)

10 sesji w cenie 1500 zł brutto (kod newsletter10s)

Kodów jest 10 – kto pierwszy ten lepszy. To też dobry pomysł na prezent swoją drogą, jeśli ktoś nie wie, co dalej ze swoim życiem, utknął lub żyje w przekonaniach, które nie pozwalają mu iść dalej, to na 100% wypracujemy drogę wyjścia z tej sytuacji.

A w dzisiejszym newsletterze:

  1. ???? Podsumowanie tygodnia – link powyżej
  2. ???? Rozwój 1-2-1
  3. ???? Technologia
  4. ???????? Lifestyle
  5. ????️ Zakończenie i CTA

Rozwój

1 Pytanie do Ciebie:

Co jest dla Ciebie największą trudnością/przeszkodą w życiu? (Taką, która powstrzymuje Cię przed działaniem?)

2 wątki rozwojowe:

  1. Niby wszystko wiesz, a jednak robisz inaczej… Każdy z nas zna teorię, ale nie każdy ją wdraża w życie. Weźmy dowolną rzecz – zdrowie: wiesz przecież co zrobić, żeby bym zdrowym, prawda? Odpowiednia dieta, aktywność fizyczna, suplementacja i mamy to. Rozpoczęcie biznesu? Znaleźć to czego ludzie potrzebują, zbudować produkt lub usługę i robić. Przygotować plan i po prostu działać. Budowanie relacji? Zainteresowanie, odzywanie się, szczera rozmowa, wzajemne wsparcie i zaufanie. Wszystko w teorii to wiemy, prawda? Zastosowanie tego w praktyce nie jest już takie oczywiste. Wielu z nas mówi, że gdyby tylko chciało to by… no, ale od mówienia jeszcze nic się nigdy nie zmieniło. Trzeba coś realnie zrobić, żeby poprawić swój status. Co jest takiego w tym, że zamiast iść na siłownię, to wybieramy imprezę albo kanapę? Żyjemy potem z tymi wyrzutami (albo i nie) i wrzucamy sobie, że po raz kolejny się zawiedliśmy. To nie jest prawda, że nie masz energii na ćwiczenia, czy zdrowsze odżywienia. Ty po prostu dokonujesz takiego wyboru. Nie musisz, ale jednak takie są fakty. Od razu mówię, że rzucam kamieniem, bo sam nie jestem lepszy. Impreza i alko to żadne rozwiązanie, a jednak, mimo że czasami się nie opłaca, to warto. Tu mogę powiedzieć jedną rzecz: jeśli masz energię, żeby iść na imprezę, to masz ją też na zrobienie treningu czy tego, co odwlekasz. Zacznij działać, przed Tobą nowy rok, który naprawdę może być przełomowy – jeśli nie wierzysz w siebie, to daj znać – pomogę Ci uwierzyć.
  2. Nie wszystko, co się opłaca, warto i nie wszystko, co warto, się opłaca. Pierwszy raz to zdanie usłyszałem od Jacka Walkiewicza kiedy oglądałem jego wystąpienie na YT (link tutaj). To jest bardzo wartościowe zdanie. Całe wystąpienie jest bardzo pouczające i raz na jakiś czas sobie do niego wracam. Lubię motywujące wystąpienia, zarówno polskich, jak i zagranicznych trenerów. Dają przekaz i ładują energią, a mnie, jak i każdemu, czasem jest to po prostu potrzebne. Dużo ostatnio myślę o tym, co w moim życiu się dzieje, o biznesie, o pracy, dzieciach i rodzinie. Jak pewne wybory będą wpływać na te moje obszary. Sam jeszcze nie wiem, czy to, co chcę zrobić, to dobry ruch, czy może jednak niekoniecznie. Zobaczymy, bo może się okazać, że to będzie najlepsze, co w życiu zrobiłem w kierunku mojego lepszego życia. Biorę jednak pod uwagę też drugą stronę i to, że stracę sporo czasu i pieniędzy, ale… dowiem się tego tylko i wyłącznie jeśli spróbuję. Myślenie i gadanie o tym nic nie zmieni. Dopóki nie zrobisz planu i nie zaczniesz go realizować, nie ma szans na dowiedzenie się, co by było gdyby. Po prostu trzeba to przeżyć. Widzę, jak czasami łatwo jest motywować kogoś, ale dla siebie już nie jest się tak łaskawym. To akurat warto – uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

Technologia

Ostatnimi czasy powróciłem nieco do szperania w internatach pod kątem narzędzi, które mogą pomóc w codziennej pracy, czy też biznesie. Zrobiłem przegląd tych, które kiedyś polecałem w przeszłości, żeby zobaczyć, czy coś się zmieniło na lepsze. 

Dziś jedną z takich aplikacji jest Nozbe.com. Taką ciekawostką jest to, że CEO Nozbe napisał mi przedmowę do książki jako gość, który zajmuje się produktywnością od lat i wydawał się najbardziej odpowiednią osobą! Wracając jednak do samego narzędzia: to jest to świetna opcja dla każdego małego i większego zespołu, ale również na potrzeby własne (czy rodzinne, w końcu w rodzinie też macie projekty). 

Ogromną wartością Nozbe jest szeroka baza szablonów pod adresem https://how.nozbe.com/pl/. Tworzone w PL przez użytkowników i twórców, daje naprawdę dużo podpowiedzi, jak podejść do sprawy i robić rzeczy efektywnie. 

Do dyspozycji są 2 opcje: nowsza Teams oraz starsza Personal. Dla osób, które szukają prostych (starszych interfejsów) rozwiązań Personal, dla osób, które lubią nowinki i ciągłe zmiany – zdecydowanie Teams. Polecam się przyjrzeć, bo aplikacja daje dużo wartości.

Lifestyle

Zaproszenie na live wszystkich doradców zawodowych, razem to Ania Płoska przepyta mnie z tematu organizacji, celów i tego, jak dobrze rozpocząć nowy rok. Live odbędzie się na profilu FB, a szczegóły znajdziecie na stornie: http://www.csipz.pl/

Czytam też książkę Niskobudżetowy startup. Zyskowny biznes i życie bez frustracji, gdzie autor przedstawia kilkanaście historii osób, które zbudowały swoje małe biznesy i dziś żyją wyłącznie z tego. To takie zaproszenie do tego, żeby zacząć działać i nawet, jeśli dziś to tylko hobby, to może warto jest zacząć. W sumie ciekawe i inspirujące są niektóre historie, co prawda na rynku amerykańskim, ale jednak. Dla mnie to też spora inspiracja, w związku ze zmianami, jakie chce wprowadzić z końcem roku. Polecam.

Zakończenie i CTA

Na tyle chyba dziś. Pamiętaj, że trwa czyszczenie magazynów i możesz skorzystać z niskich cen. Ja staram się dmuchać w skrzydła każdemu, kto tego potrzebuje. Czuję, że to wszystko, co robię do tej pory, to właśnie realizowanie tego zdania. Wspieranie innych w ich zmianie. Lubię to i czuję, że będę to robił jeszcze długo, tylko nieco inaczej niż do tej pory. Pamiętaj też, że to ostatni moment na zakup świątecznych prezentów.

 Ja już prawie wszystkie mam! Brakujące już jadą!

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

It’s time to start spending your time in a way that lights you up. I’m here to help you map out the steps & guild you along the way.

Explore

Address

236 SE 5th Avenue, New York 10000, U.S.A​

©2021 Koacher. Crafted by Boostifythemes

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Hit Enter to search or Esc key to close