Blog thumbnail

Ostatni newsletter w 2023 roku

Ostatni newsletter w 2023 roku

Blog thumbnail

Uff no to można by powiedzieć, że koniec roku przed nami. Ruszamy z ostatnim tygodniem roku 2023. Dziwnie się to pisze, bo w zasadzie pamiętam, jak niedawno zaczynałem pisać czy „odpalać” ten newsletter. Mógłbym też użyć słowa “wskrzeszałem”, bo próbowałem już pisać z mniejszymi lub większymi sukcesami. Z jakiegoś powodu jednak cały czas przerywałem. Teraz myślę, że za każdym razem brakowało mi pomysłu i struktury. Mimo że jestem (wbrew pozorom) dość roztrzepany, to lubię struktury. Łatwiej wtedy planować, bo jest to coś powtarzalnego.

Te procesy czy procedury, o których często mówi się, że są takie ważne, naprawdę pomagają. Jeśli dziś prowadzisz jakiś biznes albo planujesz wystartować, to im szybciej przygotujesz sobie struktury, tym łatwiej Ci będzie ogarniać rzeczy. Przetestowałem, działa! Tak czy siak, mi to bardzo pomogło.

Minął rok i widzę, że po tym wszystkim idą zmiany. Może się okazać, że w moim życiu zmieni się jeszcze więcej, niż sądziłem. Pojawiła się ciekawa szansa, ale na razie skupiam się na tym, co planowałem od kilku tygodni. Zmieniam nieco kierunek działania mojego biznesu. W trakcie ostatnich dwóch lat, prowadząc projekt Mój Przełomowy Rok, działałem z bardzo różnymi osobami. Najlepiej pracowało mi się z przedsiębiorcami i osobami, które mają nastawienie biznesowe. W tym kierunku chcę iść. Wspierać solo przedsiębiorców i mikrofirmy.

W tym też kierunku będzie zmieniał się newsletter i w zasadzie wszystkie moje produkty. To oczywiście zmiana, która potrwa. Taki mam plan w każdym razie.

Koniec roku to dla mnie pełen refleksji czas. W tej chwili jeszcze jestem na etapie podsumowania moich działań za 2023 i pewnie w przyszłym tygodniu podzielę się szerzej tym, co w przyszłości. Dziś wyjątkowo, jako ostatni tydzień roku, nie będę wczytywał Ci nic wielkiego.

Są Święta, końcówka roku, proponuję Ci dziś jeszcze się odprężyć, wyluzować i skorzystać z czasu wolnego. Odpoczynek i regeneracja (albo aktywność po siedzeniu za stołem) to ważne rzeczy i dziś warto się skupić właśnie na tym.

Zostawię Cię tylko z jednym cytatem:

„Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy.”

Paulo Coelho

Przemyśl to.

Wszystkiego dobrego z okazji świąt oraz Nowego Roku! Najlepszego!

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

It’s time to start spending your time in a way that lights you up. I’m here to help you map out the steps & guild you along the way.

Explore

Address

236 SE 5th Avenue, New York 10000, U.S.A​

©2021 Koacher. Crafted by Boostifythemes

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Hit Enter to search or Esc key to close