Blog thumbnail

Jedna rzecz, która może wszystko zmienić…

Jedna rzecz, która może wszystko zmienić…

Blog thumbnail

Wersję audio znajdziesz na dole strony.

Witaj!❤️

Za nami tydzień pełen miłości. Emocje dosłownie unosiły się w powietrzu i były widoczne na każdym kroku. Reklamy, piosenki, filmy i seriale- wszystko nacechowane miłością. Mam nadzieję, że bez względu na to, w jakim momencie swojego życia jesteś, miło spędziłaś/ eś ten tydzień:)

Miniony tydzień był bardzo pracowity dla #GROMEKTEAM. Przyleciałam do Warszawy i razem z Jakubem zamknęliśmy się w biurze skupiając na rzeczach ważnych! To był świetnie wykorzystany czas, który pokazał nam, że najlepsze dopiero przed nami, ponieważ burza mózgów przyniosła dużo pomysłów, rozwiązań i planów do dalszych działań. Przed nami kolejne zmiany do wprowadzenia. 🙂

Efekty naszej pracy zobaczysz już niedługo!?

W myśl zasady, że nie samą pracą człowiek żyje, podczas pobytu w Warszawie znalazłam także czas na spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Wiesz, że prywatnie jestem mamą dwóch chłopców, ale jestem także ciocią dwóch wspaniałych dziewczynek. Odkrywam, że bycie obecną, uważną i zaangażowaną ciocią jest dla mnie niezwykle ważne.

Na zdjęciach (najlepiej tych niepozowanych tylko zrobionych z ukrycia) widać wszystko. Pewnych rzeczy po prostu nie da się ukryć. Miłości nie da się ukrywać?

Z wielką wdzięcznością patrzę na zdjęcia z dziewczynami, bo widzę tam wzajemność.

Dodatkowo spotkałam się z uczestniczkami programu Mój Przełomowy Rok: Martyną i Sylwią, z którymi spędziłam czas na uważnych, długich, poruszających rozmowach. Każda taka rozmowa bardzo mnie wzbogaca i takich rozmów chce. Otwartych, szczerych, poruszających, trudnych, odważnych.

Jakie rozmowy Ty chcesz prowadzić? O czym chcesz rozmawiać? A może jest coś, o czym nie potrafisz mówić?

Chętnie się dowiem:)

Co jeszcze w dzisiejszej wiadomości?

  1. Przepis na sukces.
  2. Cytat tygodnia.
  3. Pytanie, na które warto sobie odpowiedzieć.
  4. Polecenia od #GROMEKTEAM
  5. Kalendarz szkoleń
  6. Kierunek-wdzięczność


Dziś powiem Ci coś, co być może Cię zaskoczy. Jesteś w pełnej gotowości? Nie trzeba działać codziennie na 120%, aby osiągać sukcesy!

  1. Sukces to nawyki.

Najważniejsza zasada mówi o tym, że sukces polega na robieniu tego co właściwe, a nie na robieniu właściwie wszystkiego. 🙂 Umiejętna selekcja i dyscyplina, która zmienia się, w rutynę są przepisem na sukces, ale abyśmy potrafili robić tylko to, co dla nas ważne musimy wyrobić w sobie nawyk.

  1. Pracuj nad jednym nawykiem jednocześnie!

Tak wiem. Jesteśmy niecierpliwi i chcemy wszystko na już, ale jeśli chodzi, o budowanie wspierających nawyków warto robić to metodą małych kroków. To jak wspólna kawa z przyjacielem. Jeśli umawiasz się tylko z jednym to jesteś w stanie dać mu swoją uwagę i skupienie. Jeśli natomiast umawiasz się na towarzyskie spotkanie gdzie jest Was więcej Twoja uwaga zostaje rozproszona na kolejne osoby, nie jesteś już tak skupiona/y i dodatkowo co chwilę się rozpraszasz. Budujemy nawyki pojedynczo. Wypracujesz jeden, przechodzisz do kolejnego:)

  1. Daj sobie czas!

Powszechnie mówi się, że wypracowanie nawyku zajmuje nam 21 dni. Na podstawie badań przeprowadzonych w 2009 roku przez zespół badaczy z londyńskiego University College wynika, że średni czas na wypracowanie nawyku to 66 dni! Dlatego nie zniechęcaj się, że nie wychodzi Ci po 14 dniach, być może w Twoim przypadku będzie to np. 70 dni, ale nie zapominaj, po co to robisz! Nie odpuszczaj! Co Ty o tym myślisz? Zgadzasz się z autorami czy masz swój własny sposób na bycie zdyscyplinowanym?

CYTAT TYGODNIA:

Ross Garber

Tylko jedna rzecz może być tą najważniejszą. Wiele spraw może być istotnych, ale najważniejsza- tylko jedna.

PYTANIE NA KTÓRE WARTO SOBIE ODPOWIEDZIEĆ:

JAKA JEST MOJA JEDNA RZECZ?

POLECENIA OD #GROMEKTEAM

Nie będzie zaskoczenia. Cały nasz list nacechowany jest przemyśleniami, cytatami oraz fragmentami z tej książki.

Oboje z Jakubem już ją przeczytaliśmy, ale są książki, do których warto wracać. „Jedna rzecz” Harrego Kellera i Jaya Papasana zdecydowanie jest jedną z nich! Jesteśmy społeczeństwem, które chce więcej! Chcemy większych domów, większych samochodów, wyższego stanowiska i odpowiednio dużych zarobków. Jednocześnie chcemy mniej pracować i mniej się stresować. Czy możemy to zrobić? Oczywiście! Koncepcja minimalizmu życiowego w tej książce wykorzystana jest w obszarze myślenia. Autorzy przedstawiają zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć:)Dlaczego warto wybrać tę książkę?Książka przedstawia proste i łatwe sposoby rozwiązywania złożonych problemów. Jeśli w Twojej głowie pojawiają się ciągle nowe pomysły i chcesz, robić wszystko jednocześnie warto oczyścić głowę i przeczytać książkę. Po jej lekturze może okazać się, że stworzysz plan i uspokoisz myśli planując swoje działania.

Link do książki: tutaj

KIERUNEK WDZIĘCZNOŚĆ

Dziś jestem wdzięczna za czas spędzony w Warszawie, jednak w myśl treści dzisiejszego listu gdybym miała, wybrać tylko jedną rzecz to wybieram moment wykonania tego zdjęcia. Zwykła chwila. Właśnie idziemy do galerii na kawę, ale zatrzymujemy się przed wejściem, bo naszą uwagę przykuwa napis na drzwiach. Hasło do nas trafia, porusza i nagle wszystkie już wiemy, że zrobimy wszystko, aby zapamiętać tę chwilę. Dziecięca radość, nieudolne próby zrobienia dobrego zdjęcia i masa śmiechu. Wszystkie czujemy, że tak właśnie jest! Celebrujemy codzienność.

A za co Ty czujesz dziś powód do wdzięczności?

Pozdrawiam,
Magdalena

Wersja audio

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

It’s time to start spending your time in a way that lights you up. I’m here to help you map out the steps & guild you along the way.

Explore

Address

236 SE 5th Avenue, New York 10000, U.S.A​

©2021 Koacher. Crafted by Boostifythemes

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Hit Enter to search or Esc key to close