Blog thumbnail

2023

2023

Blog thumbnail

Wersja audio znajduje się na dole strony.

Cześć!

Dziś witamy się z Tobą w Nowym Roku z lekkim opóźnieniem. Tydzień temu nie było newslettera, gdyż w dobie wielu spraw nie było przestrzeni na napisanie go. Z drugiej strony pojawia się pytanie czy lepiej pisać regularnie czy w momencie w którym mamy coś do powiedzenia? Oczywiście jak każdy ja i Magdalena mieliśmy kilka zawirowań, ale na szczęście dziś jesteśmy już na prostej i może kiedyś nawet się tym z Tobą podzielimy:)

Co ciekawego znajdziesz w dzisiejszej wiadomości:

  • Krótkie podsumowanie roku 2022
  • Program „Mój Przełomowy Rok” w liczbach
  • Podsumowania uczestników po roku wspólnej pracy
  • 3 rzeczy, które warto zacząć robić w 2023
  • Nowe kierunki (terminy szkoleń)
  • Rekrutacja – zajawka.

Podsumowanie roku 2022

?Śmiało mogę powiedzieć, że rok 2022 był przełomowy pod kilkoma względami. Zaszło u mnie bardzo dużo zmian w każdym obszarze życia. Po pierwsze zmiana w domu. Od końca grudnia 2021 mamy psa- buldoga francuskiego, który naprawdę nieźle namieszał w organizacji i życiu codziennym. Trzeba się było przestawić, ale muszę powiedzieć, że po roku jego obecności w naszym życiu jest to już rutyna. Ja najmniej zajmuję się Dieslem, bo jako jedyny byłem przeciwny. Tego się trzymam i póki co moje dziewczyny ogarniają najwięcej. Gdybym miał procentowo przedstawić zaangażowanie to: 20% jest moje a 80% moich dziewczyn! ?

? Kolejna duża zamiana to praca etatowa. Po niespełna 7 latach postanowiłem rozstać się z firmą, której zawdzięczam naprawdę dużo. Nauczyłem się masę rzeczy, poznałem cudownych ludzi, zarobiłem bardzo dobre pieniądze. Przyszedł jednak taki czas utraty iskry i wiedziałem, że to jest moment, w którym jest więcej powtarzalności niż nowości. Dołączyłem do zespołu ServiceNow i od kwietnia realizuje się w korporacji. Na razie, nasz zespół pracuje i poznaje się wzajemnie, kształtuje się jeszcze kultura organizacji, ponieważ firma otworzyła oddział w styczniu 2022 roku i na dziś jest w niej 13 osób. Widzę przed nami piękną przyszłość (Tak ja się bardzo utożsamiam z każdym pracodawcą). Przede mną ogromne możliwości. Firma ma także wartości zbliżone do moich więc czuję, że to dobre miejsce dla mnie. Również spójne ze mną, bo rozwiązania, które oferujemy są związane z poprawą efektywności pracy, skrócenia czasu, poprawy doświadczeń klientów oraz pracowników. Wymarzone miejsce pracy, nieprawdaż?

?Następny przystanek to własna działalność. Ten rok w zasadzie pokazał, że można się skupić na jednej rzeczy i zrobić dobrą robotę. 2022 to rok programu i nagrań. Przygotowanie, nagranie, montaż, zbudowanie platformy, w zasadzie wiele rzeczy zrobiłem sam i nie żałuję tego! Jest to jednak cudowna lekcja i wiem, że 2023 będzie zupełnie innym rokiem jeśli chodzi o firmę. Kilku rzeczy nie zrealizowałem i mam tego pełną świadomość, natomiast nie postrzegam ich jako porażki, a raczej cennej lekcji, bo najważniejsze założenia zostały zrealizowane.

Program w liczbach:

2022 to był rok, gdzie pracę rozpoczęło 17 uczestników. W trakcie programu jedna osoba zrezygnowała. Dwie osoby wstrzymały pracę dość szybko, a dwie dopiero w połowie roku, ponieważ w ich życiu zaszły bardzo duże zmiany (dostałem opinie, że to między innymi dzięki programowi). Pozostałe 12 osób pracowało przez cały rok! Z mniejszym bądź większym zaangażowaniem, ale jednak pracowały. Na podsumowaniu które w tym roku odbyło się częściowo na żywo(dziewczyny przyjechały do Warszawy) 30.12.2022 uczestniczki podzieliły się swoimi przemyśleniami i odczuciami oraz drogą, jaką przeszły i opowiedziały co dał im program. Serce mi rosło! Duma, satysfakcja, radość, moc, którą czułem z każdą historią była większa. Nie łatwo było przygotować to w takiej formie, ale wiem że naprawdę było warto❣️

Rok 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ rozpoczynamy z grupą 23 fantastycznych osób. Na początku oczywiście motywacja jest na bardzo wysokim poziomie. Otwarcie programu pokazało, że grupa jest złożona z ludzi, którzy chcą się rozwijać. Wierzę, że w tym roku statystyka będzie dla nas łaskawa i liczba osób które dokończą i będą regularnie pracować poprawi się jeszcze mocniej. Muszę jednak szczerze przyznać że 70% osób, które przerobiło program to zdecydowanie ponad średnią! To świetny wynik! Moim celem jest motywować, działać, towarzyszyć, wspierać, sprawdzać, doświadczać, testować i pokazać jak iść po swoje. Program jest przygotowany w taki sposób, aby podtrzymywać zainteresowanie, utrzymywać motywacje i jednocześnie pomóc Ci pozostać skupionym każdego dnia! Dziękuję wszystkim za zaufanie! a nowej grupie, życzę dużo siły i energi do działania! Wracam także do innych działań!

Podsumowania uczestniczek po roku wspólnej pracy

Poniżej przedstawiamy krótkie podsumowania uczestniczek programu Mój Przełomowy Rok edycja 2022?

Korzystając z początku roku, mam dla ciebie trzy elementy, które być może banalne i oczywiste, nieczęsto są realizowane. Zanim ocenisz, zadaj sobie pytanie, jak to wygląda u mnie i co mogę zrobić, żeby włączyć je do swojego życia. Może to być forma celu, kierunku, motywacji do działania – to pozostawiam Tobie, ale jeśli jesteś ciekawa/ciekawy jak utrzymać chęć do działani to daj znać w odpowiedzi na te wiadomość, a przygotuję taki materiał dla Ciebie.

Trzy rzeczy, które warto zacząć robić w 2023 roku:

  • Zacznij ćwiczyć regularnie i dbać o swoje zdrowie fizyczne. To może pomóc Ci poczuć się lepiej, zwiększyć Twoją wydajność i poprawić samopoczucie. Możesz wybrać dowolny rodzaj aktywności fizycznej, która sprawia Ci przyjemność, taki jak: bieganie, jazda na rowerze, pływanie lub trening na siłowni ? oczywiście zapraszamy do grupy Mój Przełomowy Rok gdzie trwa projekt 10 tysięcy kroków przez 365 dni!
  • Zacznij się uczyć nowych rzeczy. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem czy pracujesz, ciągłe uczenie się może być bardzo korzystne dla Twojej kariery i rozwoju osobistego. Możesz zacząć od zgłębiania tematów, które Cię interesują lub rozwijania swoich umiejętności zawodowych poprzez dodatkowe szkolenia czy kursy ?‍?
  • Zacznij dbać o swoje zdrowie psychiczne. To ważne, aby pamiętać o swoim dobrym samopoczuciu i dbać o swoje emocje. Możesz to robić poprzez codzienną medytację, spędzanie czasu na świeżym powietrzu, uprawianie sportu lub rozmawianie o swoich problemach z przyjacielem lub terapeutą ?‍❤️‍?

Nowe kierunki:

Jak już wspomniałem w poprzednim akapicie nadszedł czas na powrót do innych działań. W roku 2023 zależy mi na 2 elementach.

?‍♂️ Moje zdrowie, powrót do spacerów, ćwiczeń i rozpoczęcia terapii. Drugi to właśnie firma i jej rozwój. To co na pewno będzie miało miejsce to powrót do szkoleń stacjonarnych.

?Wraca warsztat Wyciśnij sok ze swoich jabłek  – pierwsza edycja po przerwie odbędzie się 4 lutego (sobota) i klasycznie potrwa 9-18 – poruszymy wątki iOS, iPadOS oraz macOS. Będziemy pracować na najnowszych wersjach, a sporo się zmieniło, dlatego warto sobie zrobić upgrade (dla osób, które kupią będzie nagrane wideo jak do tego podejść przed szkoleniem, żeby być przygotowanym i mieć ten sam widok, który będzie wyświetlony na ekranie. Na ten warsztat jest tylko 10 miejsc.

?W trakcie roku pojawi się również szkolenie z organizacji pracy i życia w ujęciu indywidualnym. Jak łączyć role, jak dbać o siebie i osiągać cele. To wszystko łącząc role rodzica, partnera, przedsiębiorcy czy pracownika. Nie zapominamy w tym oczywiście o sobie. Termin najbliższego szkolenia 11 marca (sobota). Szkolenie odbędzie się przy grupie min. 30 osób.

?Pracuję jeszcze nad jednym szkoleniem w obszarze relacji, ale ono pojawi się dopiero w połowie roku, a pierwsza edycja zaplanowana jest na jesień 2023. Nie będę go prowadził sam, ale o tym opowiem niebawem. Zmian będzie jeszcze kilka, ale będę o nich informował na bieżąco. Nie jestem w stanie zrobić wszystkiego na raz, doba ma w końcu tylko 24h.

Rekrutacja – tylko zajawka

Dziś nie spisane są jeszcze wszystkie wymagania, ale już wiem, że będziemy rosnąć i potrzebujemy rozpocząć nowe współprace. Obszary, w których będziemy kogoś szukać:

Obszary, w których będziemy kogoś szukać:

Marketing (obszar związany z przygotowaniem strategii oraz osoba do egzekucji tej strategii)
Montaż audio/wideo (tu pewnie będzie sporo, bo i YT i media społecznościowe i kursy online)
Personalna asystentka/asystent (tu potrzebna będzie osoba lokalnie z pracą zdalną oczywiście w dużej mierze, ale jednak wsparcie na miejscu jest kluczem)
Nie wiem jeszcze czy to będzie współpraca etatowa czy raczej forma projektowa. Wiem, że będziemy (jako zespół) potrzebować wsparcia, więc każda forma współpracy jest do omówienia. To może być umowa zlecenie, B2B, umowa o dzieło czy nawet umowa o pracę. Wszystko zależy od tempa wzrostu i potrzeb, ale jedno jest pewne: na pewno będziemy szukać współpracy, a forma jeszcze dziś jest dla mnie drugorzędna.

Szczegóły dopiero się pojawią, ale jeśli Ty lub ktoś z Twojego otoczenia działa w tych obszarach i czujesz, że współpraca ze mną może być ciekawym wyzwaniem, to oczywiście zapraszam do współpracy!

Na dziś to tyle! Korzystając z okazji, życzę Ci dużo dobrego w 2023 roku i pamiętaj – to Ty decydujesz jak będzie wyglądało Twoje życie!

Wersja audio

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

It’s time to start spending your time in a way that lights you up. I’m here to help you map out the steps & guild you along the way.

Explore

Address

236 SE 5th Avenue, New York 10000, U.S.A​

©2021 Koacher. Crafted by Boostifythemes

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Hit Enter to search or Esc key to close