Blog thumbnail

Wierzysz w Świętego Mikołaja?

Wierzysz w Świętego Mikołaja?

Blog thumbnail

Dzień dobry! 

?? Jestem prawie przekonana, że kiedy byłaś/byłeś dzieckiem wierzyłaś/wierzyłeś w Świętego Mikołaja. Pisałaś/pisałeś listy? 

? O co wtedy prosiłaś/prosiłeś? 

Dziś kiedy jesteś już dorosła/dorosły jak wyglądałby Twój list do Świętego Mikołaja? 

Mam wrażenie, że listopad był dla mnie miesiącem, w którym zderzyłam się z rzeczywistością. Muszę przyznać, że to było mocne zderzenie dlatego gdybym to ja miała napisać list do Świętego Mikołaja zaczęłabym tak: 

Drogi Święty Mikołaju! 

Pod koniec tego roku poczułam, że moje dotychczasowe działania nie przynoszą spodziewanych rezultatów. Oczywiście spodziewanych przeze mnie. Wiele rzeczy nie poszło w tym roku po mojej myśli, ale mimo to uważam że i tak było warto! 

W naszym życiu pojawiają się różne momenty, próby i wyzwania. Zwątpienie, poczucie bezsensu, brak celu, strach, uczucie porażki, obawa towarzyszą nam wszystkim. 

Do tej pory byłam pewna, że zaangażowanie i wiara wystarczą do osiągania naszych celów, ale czasami to jednak za mało. Byłam naiwna. 

Gdybym mogła Cię o coś prosić to w tym roku chciałabym dostać niezachwianą wiarę w to, że decyzje jakie podejmę będą dla mnie najlepsze. Chciałabym stawiać siebie na pierwszym miejscu i czuć, że to wszystko ma sens! Chciałabym budzić się z uśmiechem, być otoczona życzliwością i wdzięcznością bo widzę, że ludziom nadal tego brakuje. 

Chciałabym też nauczyć się budować głębokie, szczere, otwarte i wspierające relacje. Mieć w swoim otoczeniu osoby, którym prawdziwie na mnie zależy! Akceptują mnie taką jaką jestem z samego faktu mojego istnienia, a nie z powodu korzyści jakie ta relacja im daje!

A skoro przy tym jesteśmy to w listopadzie dostałam cenna lekcje jeśli chodzi o relacje. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych. Zgadzasz się z tym? 

Pewnie żyje w jakiejś świątecznej bajce, ale chce wierzyć, że niektórych ludzi po prostu nie można zastąpić nikim innym, pewnych luk nie można wypełnić! Czasem jednak widzimy to co chcemy zobaczyć i okazuje się, że po drugiej stronie sytuacja wyglada zupełnie inaczej. Dlatego tak ważne jest, abyśmy nie mieli oczekiwań.

Gdybym jednak mogła Cię prosić o jedną rzecz to chciałabym, aby 2023 rok był moim PRZEŁOMOWYM ROKIEM❤️

Oczywiście jesteśmy dorośli, więc wcale nie musisz pisać listu do Świętego Mikołaja! 

Możesz natomiast wziąć udział w konkursie! 

Masz czas tylko dziś do 23:59!!!

Szczegóły znajdziesz tutaj!
https://jakubgromek.pl/konkurs

A jeśli nie lubisz konkurów, możesz po prostu postawić siebie na pierwszym miejscu i dołączyć do rocznego programu rozwojowego jakim jest: 

Program MÓJ PRZEŁOMOWY ROK

Zrób coś dla siebie!

To decyzja, której na pewno nie będziesz żałować! 
 

Pięknego tygodnia! 

Magda

PS. Jakub przygotowuje jeszcze jedną niespodziankę, ale o tym dopiero w kolejnym tygodniu. W tym czeka nas trudny wybór, bo w konkursie wzięło udział już kilkanaście osób, a odpowiedzi są naprawdę mocne! Nie czekaj, ale za to wyglądaj wiadomości od nas, bo ogłoszenia zwycięzców niebawem! 

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

It’s time to start spending your time in a way that lights you up. I’m here to help you map out the steps & guild you along the way.

Explore

Address

236 SE 5th Avenue, New York 10000, U.S.A​

©2021 Koacher. Crafted by Boostifythemes

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Hit Enter to search or Esc key to close