Blog thumbnail

3 rzeczy, których pewnie o mnie nie wiesz…

3 rzeczy, których pewnie o mnie nie wiesz…

Blog thumbnail

Od prawie 2 lat nie pojawiło się na tym blogu nic, poza zmianą wyglądu. Nie ma nowych postów, tekstów, w zasadzie nie wiele się zmieniło. Dziś mamy 1 stycznia 2020 i pierwszą zmianę. W końcówce grudnia podzieliłem się ze światem kilkoma newsami, które warto też uzupełnić tutaj.

Pierwsza sprawa: od pewnego czasu występuje na scenie, na konferencjach, seminariach oraz spotkaniach społecznościowych (wszystkie eventy i moje szkolenia znajdziesz w sekcji wydarzenia). W tematyce związanej z zarządzaniem sobą w czasie oraz sprzedaży. Zaczęło się to jakiś rok temu, ale dopiero teraz zaczynam mówić o tym głośno, ponieważ…

Opracowałem, autorskie szkolenie, które jak narazie miało pierwszą edycję w zeszłym roku, ale w 2020 będą kolejne. Krótko po moim debiucie dostałem kilka sygnałów, że fajnie by było zrobić coś bardziej warsztatowego.
Tak powstał projekt “warsztat z wykorzystania ”. Pewnie brzmi szeroko, w planie na pierwszą edycję (8 lutego 2020) jest 8h spędzone na pracy przy swoim sprzęcie, ustawiając, poznając, optymalizując swoją konfigurację systemów natywnych i zewnętrznych. To wszystko aby wycisnąć 100% z tego sprzętu i oprogramowania, celem zwiększenia efektywności głównie zawodowej. To jest druga sprawa o której pewnie nie wiedziałeś/wiedziałaś.

Trzecia rzecz jest najważniejsza: napisałem książkę. ?

Tytuł to „Obudź swoją produktywność” – tematyka jak sama nazwa wskazuje dotyczy efektywności, pod kątem zawodowym oraz domowym.

No ale…skąd ta książka? Dlaczego? Po co? Jak? Te i pewnie jeszcze inne pytania mogą wybrzmiewać w głowach niektórych osób. Dla mnie życie to nie tylko praca od 9 do 17 i seriale jak dzieci pójdą spać. Doszedłem do wniosku, że jeśli chcę to mogę więcej. Podjąłem świadomą decyzję, że chcę więcej.

Cała moja przygoda z rozwojem osobistym zaczęła się w PMI w 2014 roku, gdzie przez 2 lata działałem bardzo aktywnie jako wolontariusz. Nauczyłem się bardzo dużo i poznałem niesamowitych ludzi. Ta droga doprowadziła mnie do konferencji “Diamenty Sprzedaży” gdzie poznałem Kamilę Rowińską.

Tu moja historia zmienia się prawie oo 180 stopni. Wszystko nabiera rozpędu. Pierwsze szkolenie, potem drugie i potrzebowałem roku, żeby to przepracować. Pracowałem z [dziennikiem coachingowym] poznając siebie. Określając wartości, cele i inne. Moją historię poznasz w dziale o mnie już niedługo.

W ostatnich latach, zrealizowałem kilka projektów, osiągnąłem rekordowe wyniki sprzedażowe w firmie, rozpocząłem współpracę z Prudential i kilka innych mniej spektakularnych spraw.

W 2015 i 2017 pojawiły się dwa moje cuda – Judyta i Dagmara. Dzieci to bez wątpienia najlepsza sprawa jak może spotkać człowieka (włączając w to trudy wychowania) – naprawdę tak uważam. Dzięki nim staję się jeszcze lepszą wersją siebie. Po zakończeniu wszystkich szkoleń u Kamili Rowińskiej pojawiła się myśl o podzieleniu się moją wiedzą w tym tak zwanym “ogarnianiu”.

Dziś książka jest faktem. Trzymam ja w rękach, po wydruku nawet moja mama uwierzyła, że to nie żart. Nie każdy wierzył w mój sukces, a przez pewien okres ludzie podśmiewali się z moich działań, ale nie przeszkodziło mi to… Cel został osiągnięty i jego okładkę możesz zobaczyć poniżej.

Teraz pozostaje mi zaprosić Ciebie na uroczysta premierę. Dla mnie to bardzo ważny moment. Spełnienie marzenia, zakończenie pewnego etapu, moment celebracji sukcesu. Świętować lubię w towarzystwie, dlatego będzie mi bardzo miło gościć Cię na tym wydarzeniu. Otwiera się nowy rozdział, bądź jego częścią.

Premiera odbędzie się 31.01.2020 w hotelu Airport Okęcie w Warszawie – zaczynamy o godzinie 17.30.

Bilety na wydarzenie można nabyć tutaj: [http://bit.ly/gromek-premiera]

Do zobaczenia!

P.S.

Sprzedaż książki rozpocznie się po premierze i będzie dostępna pod linkiem [https://www.jakubgromek.pl/ksiazka]

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

It’s time to start spending your time in a way that lights you up. I’m here to help you map out the steps & guild you along the way.

Explore

Address

236 SE 5th Avenue, New York 10000, U.S.A​

©2021 Koacher. Crafted by Boostifythemes

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Hit Enter to search or Esc key to close