Blog thumbnail

Prowadzenie bloga…

Prowadzenie bloga…

Blog thumbnail

…to wcale nie jest prosta sprawa. Spodziewałem się, że będę w stanie pisać przynajmniej 1 post tygodniowo, bo przecież co to jest napisanie tekstu na bloga. Okazuje się, że praca, dziecko, żona, wolontariat, szkoła, czas dla siebie i pewnie kilka innych zajęć zabiera (zaskoczenie) sporo czasu…

Nie spodziewałem się, że pisanie będzie takie trudne. Tematów, które chciałbym poruszyć jest wiele, ale do żadnego nie mogę zebrać materiałów, myśli a potem ubrać tego w słowa. Nie wiem już sam czy to tylko kwestia czasu, czy może czegoś więcej, ale na pewno nie jest to łatwe. Chciałem umieszczać cytaty w cotygodniowych odstępach czasu, szybko jednak zdałem sobie sprawę, że to nie ma być blog złotych myśli, a po kilku wpisach, zdałem sobie sprawę, że to one właśnie są większością. Moje nowe złożenie, to jeden taki cytat na miesiąc oraz docelowo przynajmniej jeden post na miesiąc.

W zasadzie nie wiem nawet czy ktoś to czyta, czy jest w tym jakaś wartość? Pewnie jeszcze dużo czasu upłynie, zanim się tego dowiem, ale dziś wiem, że warto pisać. Pomaga to wyrzucić z siebie myśli, które kłębią się gdzieś w podświadomości, pozwala się oczyścić i dać wyraz tego co czujemy. Pomijając już fakt, że robię to tylko dla siebie teraz, mam gdzieś cichą nadzieję, że ktoś kiedyś przeczyta  mojego bloga i zostanie w ten czy inny sposób poruszony, a może zainspirowany? Tego bym chciał.

Czas jednak skupić się na merytoryce, a może wtedy będziesz tutaj częściej zaglądał. Od dziś będę działał bardziej konsekwentnie i regularnie pisał. Trzeba się zebrać w sobie i wziąć się za robotę. Święta za pasem, nowy rok też za rogiem, prezenty kupione, a gdyby ktoś nie zdążył to Mr. Vintage, którego czytuję, napisał artykuł – 155 pomysłów na prezent dla mężczyzny. Lista naprawdę dobra, biorąc pod uwagę, że sam dostałem lub kupiłem przez ostatnie miesiące około 70% podobnych produktów, polecam. Nie szukałem podobnego dla kobiet, ale to z uwagi na to, że ja dla swojej partnerki akurat nie mam problemu ze znalezieniem odpowiedniego prezentu.

A teraz idę szukać kolejnych inspiracji.

Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

It’s time to start spending your time in a way that lights you up. I’m here to help you map out the steps & guild you along the way.

Explore

Address

236 SE 5th Avenue, New York 10000, U.S.A​

©2021 Koacher. Crafted by Boostifythemes

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Hit Enter to search or Esc key to close