Blog thumbnail

Magia marketingu – seminarium na UW

Magia marketingu – seminarium na UW

Blog thumbnail
Wczoraj tj. 16 maja na Uniwersytecie Warszawskim odbyło się szkolenie/seminarium o tytule „Magia marketingu. Jak nabieramy się na chwyty sprzedażowe”, które miałem przyjemność poprowadzić. Była to inicjatywa koła naukowego „Target” oraz PMI PC Warsaw Branch w ramach projektu ambasador PMI PC, za który odpowieda Ewa Kokolus – pomysłodawca oraz inicjator wraz z Mateuszem Miernikiem, który jest ambasadorem na Uniwersytecie Warszawskim.

Typowo, spotkania organizowane przez PMI PC poruszają tematykę Zarzadzania Projektami. Z uwagi na charakter i specjalizacje koła, mówiliśmy  tego dnia o marketingu oraz sprzedaży, procesach, sztuczkach i narzędziach jakimi posługujemy się w tej profesji. Założeniem moim było pokazanie praktycznej strony sprzedaży i kooperacji z marketingiem na przykładach z życia. Chciałem tez zachęcić do działania i podnieść nieco świadomość słuchaczy, nie od dziś przecież wiadomo, ze każdy z nas sprzedaje. Czy w domu czy w pracy, jesteśmy w procesie, trzeba tylko zdać sobie z tego sprawę i umieć tę wiedzę wykorzystać.

 

Dla mnie to przywilej i przyjemność kiedy mam okazję przekazać część mojej wiedzy i doświadczeń. Tym bardziej widząc zaangażowanie grupy w dyskusje oraz pytania z sali. Doceniam bardzo fakt, ze mimo zbliżających się testów, możliwości bycia gdzieś na piwie ze znajomymi, sporo osób postanowiło przyjść i posłuchać co mam do powiedzenia. Mam nadzieje, że będzie jeszcze możliwość się spotkać z tymi ciekawymi i inspirującymi ludźmi.

 

Po spotkaniu była jezcze chwila żeby porozmawiać z kilkoma osobami poza sceną, które miały więcej pytań. Dla mnie to niesamowicie wartościujące, bo mówi mi, że  zaproponowany temat był ciekawy i trafił do kogoś. Usłyszałem dużo dobrego od nich i jeśli bedzie taka możliwość spotkamy się ponownie.

 

Poniżej znajdują się linki do materiałów o których mówiłem oraz prezentacja ze spotkania.

 

Osoby o których wspominałem:
 1. Kamila Rowińska – od razu polecam skorzystać z prezentu, który Kamila udostępnia za darmo – eBook „7 kroków do osiągania ambitnych celów”
 2. Grzegorz Turniak – człowiek, który prowadzi swoją Akademię Rekomendacji – polecam obejrzeć jeden z filmów na Youtube
 3. Jacek Walkiewicz – człowiek z dystansem do Siebie i świata, jeden z moich mentorów, dużo można się od niego nauczyć – polecam to wystąpienie oraz jego książki.
 4. Brian Tracy – twórczość tego człowieka i jego dorobek jest niesamowity – jego strona – pełno jest jego materiałów, w sieci, na Youtube, dużo można z tego wyciągnąć.
 5. Monika Serek Photography – w którym Monika opowiada jak podnieść ceny, podcast Mała Wielka Firma, odcinek 202

Kilka nazwisk związanych ze sprzedażą i nie tylko, których warto posłuchać i od których warto się uczyć – dużo na YouTube można znaleźć.

 • Tony Robbins
 • Grand Cardone
 • Les Brown
 • Zig Ziglar
 • Robert Kiyosaki
 • Tim Ferris
 • Jim Rohn
Prezentacja do pobrania – UW final_publikacja
Na koniec gorąca prośba, jeśli masz jakieś przemyślenia – zostaw komentarz, żebym wiedział, że ktoś z tego skorzystał 🙂
Comments (2)
Monka

Och teraz jeszcze bardziej żałuje ze musiałam wyjść wcześniej! Macie wspólne zdjęcie beze mnie Super wykład, dziękujemy za to!

17/05/2018
  jaekq

  Dziękuję! Mam nadzieję, że jeszcze się u Was pojawię.

  17/05/2018
Leave your thought here

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Hit Enter to search or Esc key to close