Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Notion Warsaw meetup – Reboot!

14/11/2022 | 18:00 - 20:00

Free
time-line1-start-here

Po ponad trzyletniej przerwie, Notion Warszawa powraca! Zapraszamy Was serdecznie na nasz nowy meetup, 14-stego listopada o 18:00.
Nasze spotkania zazwyczaj składają się z kilku prezentacji prowadzonych przez gości z różnych środowisk, a po części prezentacyjnej zawsze dbamy o czas na miłe pogawędki (networking na chillu!) i kosztowanie poczęstunku.

Notion jest dla nas punktem wyjścia — jednak nie jest to nasz jedyny temat. Rozmawiamy o wszystkim luźno związanym z technologią, organizacją, produktywnością, designem czy też sztuką. Naszą społeczność budują inspirujące osoby, bogate w wiedzę i doświadczenie. Powiem tak; nigdy nie mieliśmy problemu z rozpoczęciem rozmów — zawsze jest o czym pogadać 🙂

Dokładny rozkład jazdy tego spotkania jest jeszcze w trakcie przygotowania, ale zapewniamy, że zaprosimy ciekawych gości 🙌 Po części oficjalnej, która skończy się około dziewiętnastej, przejdziemy do poczęstunku i czasu na rozmowy.

Spotkanie jest bezpłatne — planujemy przygotować poczęstunek składający się z pizzy, napojów i ciastek. Jeśli jesteś na diecie lub masz jakieś życzenia jedzeniowe — daj nam znać! Chcemy, żeby każdy miał coś, co będzie mógł zjeść.

Jeśli Twoje plany się zmieniły i nie możesz już przyjść — daj znać poprzez edycję swojego RSVP na Meetupie. Dzięki temu będziemy wiedzieć, na ile osób się przygotować 🙂
Do zobaczenia!

Szczegóły

Data:
14/11/2022
Godzina:
18:00 - 20:00
Koszt:
Free
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.meetup.com/notioners-of-warsaw/events/289600326/

Miejsce wydarzenia

Sala konferencyjna LIKE
Sokołowska 9, Lokal U13
Warszawa, 01-142 Poland
+ Google Map

 

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Hit Enter to search or Esc key to close