Chcesz wycisnąć ze swoich urządzeń maksimum i działać jeszcze szybciej?

 • Masz Mac, ale nie bardzo wiesz jak go używać?
 • Niby ładnie wygląda, ale Windows był jakiś lepszy?
 • Może chcesz zwiększyć efektywność swojej pracy?
 • A może po prostu poznać funkcje, które pomogą Ci zrobić więcej?
 • Masz iPhone lub iPad, ale to nie gra z Twoim Macbookiem?
 • A może zastanawiasz się czy Mac jest dla Ciebie? Czy warto w niego zainwestować i czy poradzisz sobie z jego obsługą?
 • Chcesz poznać funkcje, które nie są oczywiste, a mogą pomóc Ci w pracy i w domu?

Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałeś TAK – to, to szkolenie jest dla CIEBIE. Na nim również:

Warsztaty obejmują między innymi:

 • Poznanie systemów iOS, iPadOS oraz MacOS – jego konfigurację i dostrojenie.
 • Ustawienia systemowe, omówione po kolei
 • iCloud – wykorzystaj 100% potencjału swoich urządzeń
 • Najbardziej przydatne skróty klawiszowe i gesty gładzika
 • Finder oraz Pliki – przeglądanie zawartości Maca oraz iCloud
 • Programy systemowe w macOS BigSur – czyli czym jest ekosystem Apple?
 • Przeglądarka Safari vs Chrome
 • Kalendarz – bez tego ani rusz dalej!
 • Notatki i Przypomnienia, jak budować listy todo?
 • Pages, Numbers, Keynote – co z tymi narzędziami?
 • Handoff – czyli zacznij prace na dowolnym urządzeniu i przenieś je na innym.
 • AppleTV – czy mi to w ogóle potrzebne?
 • Omówienie problemów uczestników- sesja live w trakcie warsztatu.
 • Rozwiązanie problemów oraz poznanie i polubienie ekosystemu!

Zastanawiasz się może dlaczego postanowiłem stworzyć ten warsztat, z obsługi systemu MacOS oraz ekosystemu Apple? Odpowiedź znajdziesz w moim bio:

Jakub Gromek

Pracuję w sprzedaży i jestem niezwykle skuteczny biznesowo. Od wielu lat zajmuję się produktywnością i efektywnością osobistą. Napisałem o tym książkę pod tytułem “Obudź swoją produktywność”. Będąc partnerem dla mojej narzeczonej, ojcem dwóch wspaniałych córek i aktualnie mimo pracy na etacie oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej, znajduję czas na regularne treningi sportowe, wolontariat w organizacjach non-profit, czy studia i rozwój osobisty.

 

Pomiędzy moimi codziennymi zadaniami współpracuję również z Kamila Rowińską, uznaną autorką 8 książek, coachem biznesu, trenerką i inwestorem.  Od 2018 roku występuję również z nią na jednej scenie. To wszystko godzę ze sobą śpiąc 7 godzin dziennie, bo wiem jak bardzo ważna jest regeneracja i odpoczynek!

hello-2-home-kitchen-coach

Jak widzisz, da się osiągać sukcesy, trzeba tylko je zaplanować i egzekwować bez wymówek!

Przez ostatnie blisko już 12 lat pracuje z urządzeniami Apple. Uwielbiam ten ekosystem, wymianę danych pomiędzy urządzeniami, ten bezproblemowy interfejs. Mówią o mnie, że jako osoba bardzo narzędziowa można mnie śmiało nazywać ekspertem ds. produktywności. – tak narodził się Pan Produktywny.

 

Jestem certyfikowanym konsultantem i jak nikt inny pomagam korzystać z aplikacji Evernote na zaawansowanym poziomie. Od 2019 dołączyłem również do grona Notion Pros – czyli osób, które pomagają wystartować z narzędziem jakim jest Notion. Jest to nowe spojrzenie na tego typu aplikację – ten kombajn ma w sobie wszystko, a społeczność, którą buduję w okół niej jest cudowna!

 

To nie wszystko, bo narzędzi i aplikacji będzie więcej, wszystko po to, aby twoja efektywność wzrosła 10 razy – w końcu okiełznamy ten system, co pomoże Ci ogarnąć się w tym zwariowanym świecie!

Czy MacOS jest trudny?

Od lat obserwuję pewien fenomen, wielu użytkowników MacOS czy iPhone nie korzysta z jego w funkcji nawet w 20%. Kiedy pokazuje im niektóre z nich, oni wtedy otwierają oczy ze zdumienia. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki, a jednak dla nich to była wiedza tajemna.

 

Poza samym użytkownikiem MacOS pomogę ci zbudować twoje workflow z wykorzystaniem innych narzędzi, wszystko po to, aby zwiększyć twoja skuteczność.

 

Oszczędzi ci to czas, a wiadomo że czas to pieniądz, dlatego w dzisiejszych czasach sprawna praca z komputerem jest tak ważna. Ten dzień poświęcimy wspólnie na instalacji, konfiguracji, dostrajaniu i budowaniu twojego idealnego workflow. Integracje i podłączenie innych systemów i aplikacji.

Dla kogo jest ten warsztat?

W pierwszych edycjach tego warsztatu był on dedykowany wyłącznie dla osób, które posiadają iPhone i MacOS (iPad nie przeszkadzał ;-)). Po namowach wielu osób, postanowiłem nieco zmienić konwencję tego szolenia.

 

Dziś ten warsztat jest dedykowany dla osób posiadających iPhone lub iPad lub Mac (iMac czy Mac Mini też są ok i  ze swoją stacjonarka też możesz przyjść!). Całość pracy będzie przeprowadzona na waszym sprzęcie! Nie będzie teorii i robienia notatek tylko praca na żywym organizmie. Dostaniesz gotowe rozwiązania, przydatne materiały, dostroimy i ogarniemy twój pulpit. Tutaj nauczysz się jakie ten ekosystem Apple ma możliwości i co można z nim zrobić.

A może nie masz Maca?

Teraz uwaga! Jeśli nie masz laptopa z nadgryzionym jabłkiem, ale czujesz, że to coś dla Ciebie mam świetną wiadomość! Możesz przejść przez cały warsztat na mojej maszynie! Mam przygotowany MacBook, który będzie dedykowany dla 1 osoby, która będzie miała ochotę przyjść i sprawdzić czy to ma sens (w sklepie produkt iOS+). Na koniec dnia, jeśli zdecydujesz się do pozostania na dotychczasowym systemie, to twoja decyzja. Jednak na szkoleniu zobaczysz, że system nie gryzie, a część “dobrych praktyk” można przenieść również na Windows. Poznasz aplikacje, które podniosą twoją produktywność, a działają również na innych systemach operacyjnych, dlatego już teraz mówię Ci, że warto! Niestety, przyjście z dowolnym laptopem z system Microsoft Windows lub Linux mija się z celem, bo będziemy przez większość dnia dostrajać nasz system – to warsztat dla “Makowców” 🙂 Przykro mi!

Terminy

Aktualne terminy znajdziesz w sklepie

 

Cena

Warsztat jest podzielony na 2 moduły, najpierw od rana przechodzimy przez iOS, a następnie macOS. Możesz wybrać interesujący Ciebie moduł i przeszkolić się tylko z iPhone/iPad lub ze wszystkich swoich urządzeń. 

 

 

tylko iOS

Ten moduł trwa nieco ponad 4 godziny i jego koszt to: 770,00 zł brutto

 

 

iOS + macOS

Ten moduł trwa nieco ponad 8 godziny i jego koszt to: 1470,00 zł brutto

 

 

iOS + macOS VIP

Pakiet VIP poza iOS + macOS zawiera dodatkowe 3 konsultacje online (60-90min)  i jego koszt to 2100,00 zł brutto

 

Agenda warsztatu

Bardzo proszę o wczesne przybycie w celu rejestracji rozłożenia sprzętu i wybrania najlepszego dla siebie miejsca. Nie wysyłamy biletów elektronicznych ani fizycznych. Mamy listę gości, wpuszczamy osoby na niej obecne, które zakupiły swoje miejsce na tej stronie. Z uwagi na rozdzielenie modułowe pierwsza część dnia będzie dedykowana iOS oraz iPadOS, a po obiedzie będziemy przechodzić do macOS.

 

Bloki godzinowe:

9.00 – 10.00 REJESTRACJA (wystarczy okazać dowód tożsamości)

10:00-11:30 MODUŁ SZKOLENIOWY (iOS oraz iPadOS)

11:30-12:00 PRZERWA KAWOWA

12:00-14:00 MODUŁ SZKOLENIOWY (iOS oraz iPadOS)

14:00-15:00 PRZERWA OBIADOWA

15:00-16:30 MODUŁ SZKOLENIOWY (macOS)

16:30-16:45 PRZERWA KAWOWA

16:45-18:00 MODUŁ SZKOLENIOWY (macOS)

Miejsce

Warsztat odbędzie się w Warszawie w hotelu Ibis Styles Warszawa City ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

Masz pytania?

Aby zadać pytanie odnośnie tego szkolenia napisz: kontakt@jakubgromek.pl

Czas zacząć świadomie budować swoje życie! Jestem tutaj, aby pomóc Ci zaplanować kroki i towarzyszyć Ci w tej drodze.

Address

Postępu 19 lokal 110,

02-676 Warszawa

 

©2023 Jakub Gromek | Pan Produktywny

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Hit Enter to search or Esc key to close