Moja misja to wspieranie Cię w uzyskaniu dokładnie tego, czego chcesz w życiu.

Kilka słów o tym

Kim jestem?

Pracuję w sprzedaży i jestem niezwykle skuteczny biznesowo. Od wielu lat zajmuję się produktywnością i efektywnością osobistą. Jestem partnerem dla mojej narzeczonej i ojcem dwóch wspaniałych córek. Aktualnie mimo pracy na etacie oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej, znajduję czas na regularne treningi sportowe, wolontariat w organizacjach non-profit, czy szkolenia i rozwój osobisty. To nie wszystko, bo w 2020 roku wydałem książkę “Obudź swoją Produktywność”.

Pomiędzy moimi codziennymi zadaniami współpracuję również z Kamila Rowińską, uznaną autorką 8 książek, coachem biznesu i trenerką, która od lat występuję na scenie. Od 2018 roku występuję również z nią na jednej scenie. To wszystko godzę ze sobą śpiąc 7 godzin dziennie, bo wiem jak bardzo ważna jest regeneracja i odpoczynek!

 

Jak widzisz, da się osiągać sukcesy, trzeba tylko je zaplanować i egzekwować bez wymówek!

Przez ostatnie blisko już 10 lat pracuje z urządzeniami Apple. Uwielbiam ten ekosystem, wymianę danych pomiędzy urządzeniami, ten bezproblemowy interfejs. Mówią o mnie, że jako osoba bardzo narzędziowa można mnie śmiało nazywać ekspertem ds. produktywności.

 

 

Jestem certyfikowanym konsultantem i jak nikt inny pomagam korzystać z aplikacji Evernote na zaawansowanym poziomie, dlatego bardzo szczegółowo omawiam jej zalety, i funkcje.

Od 2019 dołączyłem również do grona Notion Pros – czyli osób, które pomagają wystartować z narzędziem jakim jest Notion. Jest to nowe spojrzenie na tego typu aplikację – ten kombajn ma w sobie wszystko, a społeczność, którą buduję w okół niej jest cudowna!

To nie wszystko, bo narzędzi będzie więcej, wszystko po to, aby twoja efektywność wzrosła 10 razy – w końcu zbudujemy system, który pomoże Ci ogarnąć się w tym zwariowanym świecie!

 

Jakie formy współpracy możesz podjąć?

Coaching

Popracujmy indywidualnie.

Czytaj więcej

Trening efektywności

Popracujemy nad Twoją efektywnością.

Czytaj więcej

Szkolenia i warsztaty

Zobacz jakie szkolenia są dziś dostępne.

Zobacz szkolenia

Dołącz do zadowolonych klientów

Dlaczego możesz mi zaufać?

image

Certyfikaty

Nie przywiązuje wielkiej wagi na certyfikatów, ale jestem zdania, że jeśli się uczyć to od najlepszych. Dlatego idąc na coaching postawiłem na najlepszą uczelnię w Polsce – Laboratorium Psychoedukacji. Szkoląc się wybieram liderów takich jak Kamila Rowińska. Moja ścieżka rozwoju cały czas trwa i wiem, że czeka mnie jeszcze długa droga. 

 
image

Właściwe nastawienie

To istotne, żeby pracować z ludźmi, którzy swoje sprawy mają poukładane, dlatego ja w praktyce coachingowej pracuję pod superwizją, korzystając przy tym z najlepszych praktyk. Ja sam cały czas się rozwijam i szukam obszarów do optymalizacji, tak aby wykorzystywać “growth mindset”, być 1% lepszym od siebie z dnia poprzedniego. 

 
image

Wiarygodność

Jedną z moich wartości osobistych oraz naszych zespołowych jest wiarygodność. Staram się dowozić w 100% wszystkie zobowiązania. Nie mówię, że zarobiłem miliony kiedy ich nie zarobiłem. Pracuję mądrze i w takim trybie będę pracował z Tobą. 

 

Testimonial

Co klienci powiedzieli o współpracy ze mną?

Coaching
To była najlepsza inwestycja ! Jakub często powtarza, że nie każdy cel musi zostać osiągnięty ponieważ czasem może tylko wskazywać drogę. Dzięki sesjom coachingowym przeszłam daleką drogę do poznania prawdziwej siebie.Przy pomocy Jakuba poznałam swoje wartości, emocje oraz schematy moich działań które zmieniły moje podejście do życia. Już po pierwszej sesji coachingowej odważyłam się sięgnąć po więcej ! To był dla mnie przełom i dziś mogę się pochwalić, że dzięki tej sesji otrzymałam pracę swoich marzeń!
Magdalena Borzęcka-Surmacz
Magdalena Borzęcka-Surmacz #gromekteam
Opinia o programie
Dla mnie projekt „Mój przełomowy rok” jest czymś co bardzo dużo zmieniło w moim życiu. Zrozumiałam, że w życiu warto szukać balansu pomiędzy pracą, a sferą prywatną- co nie często Trzeba dbać o swój naładowany akumulator i nauczyć się odnajdować siebie w tym „szalonym pędzie”. Projekt „Mój przełomowy rok” pomógł mi się dobrze zorganizować, zrozumieć wiele kwestii i co ważne- polecam współpracę z Jakubem- mega indywidualne podejście. Dziękuję za ten rok!
Agnieszka Piątkowska
Agnieszka Piątkowska Przedsiębiorca
Opinia o programie
Stoisz w miejscu? Jesteś w takim miejscu swojego życia, gdzie nie chciałeś być? Dobijasz dna? W takim właśnie momencie mojego życia, rozpoczęłam pracę z Jakubem w ramach programu "Mój przełomowy rok". To był ostatni moment. Praca z Jakubem pozwoliła mi na znalezienie odpowiedzi na wiele pytań. Co powinnam zmienić, jak to zrobić, w jakim tempie, nad czym powinnam szczególnie popracować. Jakub dał mi narzędzia i wskazówki, jaką drogą powinnam kroczyć. Zorganizował wsparcie grupy, które dodało kolejnego kopa. Był dostępny w każdej chwili, kiedy tego potrzebowałam. Nauczył mnie celebrowania sukcesów. Pomógł mi znaleźć w sobie to, co najsilniejsze - to, co pcha mnie do działania. Jaki jest tego efekt? Przestałam bać się marzyć. Walczę o swoje i idę pewnym krokiem do przodu. Za mną kilka miesięcy intensywnej i trudnej pracy oraz pięknej drogi. Wiem, że mogę WSZYSTKO. Ten rok będzie przełomowy. Jakub dziękuję
Sylwia Grzelczyk
Sylwia Grzelczyk Sektor bankowy

Nie wierzysz?

Zawsze możesz umówić się na darmową konsultację.

Przekonaj się na własne skórze jak wygląda rozmowa ze mną. Nie musisz wierzyć w nic co napisałem na tej stronie.

Uwierz w swoje możliwości i pozwól mi towarzyszyć Ci w tej podróży. 

 

Czas zacząć świadomie budować swoje życie! Jestem tutaj, aby pomóc Ci zaplanować kroki i towarzyszyć Ci w tej drodze.

Address

Postępu 19 lokal 110,

02-676 Warszawa

 

©2023 Jakub Gromek | Pan Produktywny

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Hit Enter to search or Esc key to close