Coaching

Dowiedz się czym jest coaching, jakie formy współpracy możesz wybrać dla siebie. 

Dlaczego w ogóle ta metoda?

Coaching to metoda wspierania rozwoju realizowana w formie cyklu spotkań pomiędzy coachem a klientem, podczas których coach, poprzez aktywne słuchanie, zadawanie pytań oraz stosowanie innych specyficznych narzędzi i zadań rozwojowych, towarzyszy klientowi w wyznaczaniu ważnych dla niego celów, odnajdywaniu wewnętrznych zasobów potrzebnych do ich realizacji oraz ustalaniu i wdrażaniu planów działań. Coach wspiera klienta w odkrywaniu i efektywnym wykorzystaniu osobistego potencjału celem podnoszenia jakości jego życia. 

Rodzaje Coachingu

image

Pomoże Ci uzyskać jasność w kontekście Twoich celów biznesowych. Jeśli jesteś liderem i szukasz nowych rozwiązań to jest to właściwa forma współpracy.

Skupia się przede wszystkim na obszarze związanym z rozwojem i karierą. Nie masz pewności w jakim kierunku chcesz iść lub czym chcesz zajmować się zawodowo? Znajdź swoje powołanie. 

 

Coaching życiowy skupia się na Twoim życiu osobistych i relacjach. Jest to bardzo ważny element w życiu każdego z nas, a często bardzo zachwiany lub wręcz zaniedbany.

Umów się na darmową sesję zerową

Czas zacząć świadomie budować swoje życie! Jestem tutaj, aby pomóc Ci zaplanować kroki i towarzyszyć Ci w tej drodze.

Address

Postępu 19 lokal 110,

02-676 Warszawa

 

©2023 Jakub Gromek | Pan Produktywny

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Hit Enter to search or Esc key to close