Coaching

Dowiedz się czym jest coaching, jakie formy współpracy możesz wybrać dla siebie. 

Dlaczego w ogóle ta metoda?

Coaching to metoda wspierania rozwoju realizowana w formie cyklu spotkań pomiędzy coachem a klientem, podczas których coach, poprzez aktywne słuchanie, zadawanie pytań oraz stosowanie innych specyficznych narzędzi i zadań rozwojowych, towarzyszy klientowi w wyznaczaniu ważnych dla niego celów, odnajdywaniu wewnętrznych zasobów potrzebnych do ich realizacji oraz ustalaniu i wdrażaniu planów działań. Coach wspiera klienta w odkrywaniu i efektywnym wykorzystaniu osobistego potencjału celem podnoszenia jakości jego życia. 

Rodzaje Coachingu

Pomoże Ci uzyskać jasność w kontekście Twoich celów biznesowych. Jeśli jesteś liderem i szukasz nowych rozwiązań to jest to właściwa forma współpracy.

Skupia się przede wszystkim na obszarze związanym z rozwojem i karierą. Nie masz pewności w jakim kierunku chcesz iść lub czym chcesz zajmować się zawodowo? Znajdź swoje powołanie. 

 

Coaching życiowy skupia się na Twoim życiu osobistych i relacjach. Jest to bardzo ważny element w życiu każdego z nas, a często bardzo zachwiany lub wręcz zaniedbany.

Umów się na darmową sesję zerową

Co mówią o mnie klienci

Praca coachingowo-mentoringowa
Kuba to konkretna osoba. O dobrym sercu, pomaga bo jak mówi, to jest "misja". Zwraca uwagę na najmniejsze szczegoły podczas sesji. Dzięki wspólnym spotkaniom odkryłem to co chce robić w życiu. A przecież jest to tak istotne i fundamentalne. Nigdy nie czułem się zignorowany czy zlekceważony. Kuba zapewnia rozwojowe ćwiczenia, które były dla mnie wymagające i które mam w swojej świadomości na co dzień. Czuje że coś się zmieniło, zmieniło się na lepsze. Wysiłek i praca już zaczęły procentować. Już wiem po co codziennie wstaje z łóżka. Myśle że nie mogę czegokolwiek złego zarzucić. Jak mawiał mój dziadek, kiedy widział coś bardzo dobrego we mnie - daje 10 punktów na 5 możliwych. Każdemu polecam taką inwestycje w siebie. Szczególnie ludziom, którzy czują niepewność co do przyszłości. Dziękuje Kuba!
Grzegorz
Grzegorz Gastronomia
To była najlepsza inwestycja!
Jakub często powtarza, że nie każdy cel musi zostać osiągnięty ponieważ czasem może tylko wskazywać drogę. Dzięki sesjom coachingowym przeszłam daleką drogę do poznania prawdziwej siebie. Przy pomocy Jakuba poznałam swoje wartości, emocje oraz schematy moich działań które zmieniły moje podejście do życia. Już po pierwszej sesji coachingowej odważyłam się sięgnąć po więcej ! To był dla mnie przełom i dziś mogę się pochwalić, że dzięki tej sesji otrzymałam pracę swoich marzeń!
Magdalena
Magdalena Oakland
Praca w rocznym programie
Dla mnie projekt „Mój przełomowy rok” jest czymś co bardzo dużo zmieniło w moim życiu. Zrozumiałam, że w życiu warto szukać balansu pomiędzy pracą, a sferą prywatną- co nie często jest proste. Dziś wiem, że trzeba dbać o swój naładowany akumulator i nauczyć się odnajdować siebie w tym „szalonym pędzie”. Projekt „Mój przełomowy rok” pomógł mi się dobrze zorganizować, zrozumieć wiele kwestii i co ważne- polecam współpracę z Jakubem- mega indywidualne podejście. Dziękuję za ten rok
Agnieszka
Agnieszka Przedsiębiorca

Coachingowe pytania

Jeśli chcesz rozpocząć samodzielną pracę z coachingiem możesz skorzystać z przygotowanych przeze mnie pytań lub wykorzystać dziennik coachingowy. 

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Hit Enter to search or Esc key to close