Czas ucieka, Twój również...

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Na co Ty przeznaczysz, dodatkową godzinę? Czy rozwiąże ona Twoje problemy?

Zastanów się

Czy czujesz się przytłoczona ilością obowiązków?

Masz wrażenie, że Twoja lista zadań nigdy się nie kończy?

 
Brakuje Ci czasu?

Szczególnie czasu dla siebie – na sport, odpoczynek, pasje i inne przyjemności?

Rozpraszasz się i ciężko jest zabrać się za robotę?

Czujesz, że zbyt dużo się dzieje i nie możesz się skupić na tym co ważne? 

Terminy gonią, a Ty nie masz gdzie się schować?

Może masz dość uciekania i jesteś tym najzwyczajniej zmęczona? 

Czy odkładasz zadania na później?

A może to ciągłe odkładanie trudnych i dużych spraw na czas późniejszy jest Twoim wyzwaniem? 

 
Działasz, robisz, ale ciągle czegoś brakuje?

Perfekcjonizm – wszystko musi być idealne, bo inaczej nie jesteś gotowa pokazać rezultatów? 

 

JAK DZIŚ OCENIASZ SWOJĄ EFEKTYWNOŚĆ?

Spójrz na kilka elementów, które kluczowe są w byciu efektywną. Jak oceniasz swoje przygotowanie?
Podobnie jak poniżej czy zupełnie inaczej?

PLANOWANIE
50%
DZIAŁANIE
44%
MONITOROWANIE POSTĘPÓW
69%
SAMODYSCYPLINA
22%

Czego brakuje Ci do spełnienia swoich marzeń?

Może pieniędzy? Przecież to tylko środek do celu. Zastanów się czy Twoje marzenia naprawdę wymagają nieskończonych środków? Może już dziś jesteś w stanie to wszystko osiągać? Ja wiem, że masz w sobie gotowość, żeby małymi krokami zadbać o wszystkie obszary Twojego życia. Każdą rolę jaką dziś pełnisz: córki, mamy, żony, współpracowniczki czy właścicielki biznesu, możesz rozwijać i w każdej z nich możesz osiągać sukcesy. Ja w to wierzę! Pamiętaj o tym.

SZKOLENIE 25 GODZINA POMOŻE CI W:

Zorganizowaniu otoczenia

Musisz wiedzieć, że otoczenie wpływa na Twoją efektywność. Nie tylko to fizyczne otoczenie, ale również wątki emocjonalne i duchowe.

Wypracowaniu wspierających nawyków

Motywacja to pierwszy etap działania, potem musisz budować nawyki i wiedzieć jak je budować/utrzymywać.

Rozplanowaniu dnia

Plan na każdy dzień bardzo pomaga w osiąganiu celów. Niezależnie od zobowiązań lub przerywników – warto ten plan przygotować.

Osiągnięciu celów i marzeń

Przecież o to w tym wszystkim chodzi – żeby cieszyć się życiem. Dlatego zdefiniujesz swoją definicję szczęścia i kroki, które musisz wykonać, aby je osiągnąć.

Zarządzaniu swoją energią

Przybliżę Ci koncepcję 4 energii – fizycznej, emocjonalnej, umysłowej, duchowej i powiem jak je ładować.

Zbudowaniu własnego systemu pracy

Najlepszy system to taki, z którego korzystasz. Nie ważne jak wygląda, ważne, żeby był skuteczny. Pomogę Ci go zbudować.

WIESZ CO JEST MOJĄ NAJWIĘKSZĄ MOTYWACJĄ?​

Czas z rodziną

Możliwość spędzania czasu z dziewczynkami czy z Ulą jest dla mnie największą wartością. Fakt pojawienia się dzieci w moim życiu uznaję za najlepszą rzecz jaka mi się przytrafiła. Od tego czasu jestem ambasadorem rodzicielstwa!

Możliwość decydowania o swoim czasie

To jest wielka siła. Pewnie część z Was powie, że nie może, bo jest na etacie…Ja też jestem. Jednak dobra ma 24 godziny, a Twoja praca może być nastawiona na wynik a nie na czas. Nawet jeśli pracujesz 8h, to masz do dyspozycji pozostałe 16. Ja decyduję o swoim czasie, a Ty?

Pomaganie innym

Moją misją jest pomaganie innym w wydobyciu pełnego potencjału. Robię to od lat. Na początku nieświadomie, bo to były “tylko” proste podpowiedzi czy porady. Dziś wiem jak to działa i wiem, że chcę pomagać innym. Każdy z Nas jest cudowną osobą, ja w to wierzę!

Słowa uczestników

 

Opinie o szkoleniu​

ZBUDUJESZ SYSTEM, KTÓRY ZADZIAŁA!

Nie chodzi mi o system komputerowy – tylko Twój osobisty system działania. Taki, który pozwoli Ci być niezawodną
i będzie dostosowany do Ciebie.

Przykładem takich systemów czy metodyk są np.:

 • GTD – autostwa Davida Allena
 • PARA – projekt Tiago Forte,
 • RPM – za którym stoi Tony Robbins.

Są świetne, ich wdrożenie zajmuje trochę czasu, ale to naprawdę dobre metody. Niestety, w moim przypadku
nie do końca się sprawdziły. Każde z nich dało mi jednak coś, co pozwoliło mi zbudować taki sposób działania, który jest dostosowany do mnie. Nie wymaga wiele wysiłku jeśli chodzi o jego utrzymanie. Pozwala mi osiągać i zdobywać kolejne szczyty.


Tu pojawia się pewien problem. Tak samo jak te wymienione tak i mój, o ile są dość uniwersalne, nie są spersonalizowane. Jak mogą skoro zostały opracowane jako czyjaś metoda działania. Adopcja tych systemów na świecie jest ogromna i wiele osób korzysta z nich dokładnie tak jak zostały opisane. Każdy z nas jest inny i Ty też jesteś inna. 

Stąd moja propozycja – ze mną zbudujesz mną swój własny, skrojony na miarę system, który pozwoli Ci działać efektywnie i skutecznie. Nauczę Cię stawiać małe kroki i rozbijać duże projekty i cele na wykonalne zadania.

W każdym systemie są 3 kluczowe elementy: zbierz, zrób, sprawdź. Natomiast sposobów na to jest bardzo wiele. Tak samo narzędzi, które mogą wspierać Cię w pracy. NA który się zdecydować? Co będzie działać najlepiej? Kiedy zastosować coś?

Na te i wiele innych pytań odpowiem w trakcie szkolenia! Dam Ci zestaw wielu możliwości, a Ty sama dobierzesz te, które będą tobie najbliższe. Przecież nie każdy lubi bardzo sztywne zasady. Ja i moje ADHD jesteśmy inni
i potrzebujemy mieć przestrzeń i elastyczność. Wierzę, że każdy człowiek jest nieco inny i potrzebuje czegoś innego. Dołącz do mnie i zaprojektuj swój własny system.

 
 

 

 

Dlaczego stacjonarnie?

Nie wiem jak Ty, ale ja już mam przesyt życia w świecie wirtualnym. Nie zrozum mnie źle, otworzył on wiele możilwości, dał szansę wielu ludziom na zmianę i przyniósł wiele dobrego! . 

 

Mnie jednak brakuje spotkań na żywo. Energia, network, rozmowy czy możliwość przybicia piątki, to wszystko ciągnie mnie na salę. Każdy z nas jest trochę kinestetykiem, trochę słuchowcem, trochę przyswaja wzrokiem. Na sali szkoleniowej masz wszystko! Dlatego zapraszam Cię do Warszawy, gdzie razem zbudujemy Twój system pracy! 

Na sali pomówimy o:

Problemach

Zdefiniujemy problem, czyli co stoi na przeszkodzie w osiąganiu i realizowaniu celów, marzeń i projektów

Porządku

Porozmawiamy o tym jak porządek wpływa na Ciebie i Twoją produktywność

Motywacji

Mówi się, że od tego wszystko się zaczyna, tylko jest jedno ale...motywacja potrafi szybko się pojawić i równie szybko zniknąć.

Działaniu

Podstawa wszystkiego, bez działania nie ma osiągania. Poznasz metody i techniki efektywnego działania.

Dyscyplinie

Zagadnienie dyscypliny z jednej strony szerokie, z drugiej bardzo proste. Nawyki, rytuały, konsekwencja w działaniu. Można się tego nauczyć!

Planowaniu

Dobry plan to podstawa! Każda minuta poświęcona na planowanie przekłada się nawet na godzinę sensownej pracy!

Modelu PDMP

Poznasz prostą metodę działania, która pomoże Ci na bieżąco śledzić postęp i reagować na zmiany.

Systemach

Poznasz różne systemy pracy i zbudujesz własny, niczym wieżę z klocków lego. Nie ma uniwersalnych metod, najlepsze są spersonalizowane!

Narzędziach

Narzędzia to nie tylko aplikacje jak często się mówi. Poznasz więcej możliwości codziennej pracy, planowania czy podsumowań.

Życie jest proste, ale nie zawsze łatwe...

TO SZKOLENIE NIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

SZUKASZ DROGI NA SKRÓTY I NIE PRZESZKADZA CI MARNOWANIE CZASU

Wierzę w działanie i mądrą pracę. Jeśli szukasz magicznego sposobu to u mnie go nie znajdziesz. Ja przekażę Ci wyłącznie to jak działać, żeby osiągać.

PRACUJESZ Z METODYKĄ/SYSTEMEM

Jeśli wykorzystujesz np. Getting Things Done (GTD), PARA lub inny system i jest Ci z nim dobrze, widzisz rezultaty i wiesz, co robić aby konsekwentnie działać to trzymaj się tego! Zmiana sytemu może być bardzo czasochłonna, a w ogólnym rozrachunku nie koniecznie efektywna.

UWAŻASZ, ŻE DOSKONALE ZARZĄDZASZ SWOIM CZASEM

Jeśli w Twoim życiu nie widzisz miejsca na poprawę, jesteś wymiataczem, a na hasło #maksymalnaproduktywność się uśmiechasz, to nie jestem pewny, czy czegoś się ode mnie nauczysz.

UWAŻASZ, ŻE ROZWÓJ TO ŚCIEMA

Jeśli chodzenie na szkolenia i warsztaty to dla Ciebie ściema i wyciąganie pieniędzy, a wszystkiego możesz nauczyć się z książek, to masz rację! W Twoim przypadku tak właśnie jest i trzymam za Ciebie kciuki!

JESTEŚ POUKŁADANA I SŁOWO "CHAOS" JEST CI OBCE

Jeśli wszystko jest u Ciebie poukładane, organizacja na najwyższym poziomie, nie ma miejsca na opóźnienia i chaos, to mogę powiedzieć tylko: Wielkie Gratulacje! Brawo!

W TRAKCIE SZKOLENIA ANGAŻUJESZ SIĘ W INNE SPRAWY

Kiedy ja wchodzę na salę szkoleniową to oddaję 100% swojego zaangażowania. Jeśli się zapisujesz i w trakcie szkolenia siedzisz w telefonie, wychodzisz co chwilę coś załatwić, to jedno jest pewne – trzeba coś z tym zrobić. Kiedy to zrozumiesz, pomogę Ci się z tym uporać.

 

UWAGA!

To nie jest szkolenie, które da ci receptę na życie. Nikt nie zrobi z Ciebie skutecznej i efektywnej osoby, jeśli Ty sama nie włożysz w to pracy. Nie będę ściemniał, ten proces może potrwać. To co mogę Ci obiecać, to to, że dostaniesz ode mnie komplet prostych narzędzi i modeli, których sama będziesz chciała używać. Pokażę Ci wszystkie możliwości i elementy, z których możesz złożyć własny system. Ty wybierzesz konkretne elementy, z których będziesz budować swoje świadome i szczęśliwe życie.

 

 

 

KIM JA JESTEM,
ŻEBY O TYM
MÓWIĆ?

Nazywam się Jakub Gromek i z sukcesami realizuje siebie w kilku rolach:

 

 • Jestem partnerem mojej narzeczonej;
 • Tatą dwóch wspaniałych córek;
 • Pracuję na etacie;
 • Prowadzę działalność szkoleniową i coachingową;
 • Jestem autorem książki “Obudź swoją Produktywność”
 • Jestem mężczyzną, który chce się realizowaćdbać o swoje zdrowie

 

Przy tym wszystkim, nadal mam swoje obowiązki domowe. Powiem więcej, każde z nas ma, włączając w to dzieci, bo nie chodzi o to, żeby jeden z domowników się zajeżdżał kosztem reszty rodziny. Tyczy się to zarówno pracy jak i życia domowego.

 

Życie jest piękne...

Życie jest piękne, jeśli o to zadbamy. Warto nauczyć się  życia na własnych zasadach, a tym właśnie jest produktywność – robieniem rzeczy, na których nam zależy. Pamiętasz jeszcze moją definicję produktywności?

Nie mam magicznej recepty i pigułek, które robią ze mnie supermana. To wszystko dobry plan, konsekwentna praca, działający system (tym chce się z Tobą podzielić na szkoleniu) i chęć (automotywacja) do działania.

 

Mówiłem o sobie przeciętny...

Mówiłem o sobie przeciętny, zwykły chłopak z Mińska Mazowieckiego, który kiedyś miał marzenie, a potem zaczął je realizować. Od lat konsekwentnie działam i się rozwijam. Dziś nie jestem już tym samym przeciętnym gościem. Może powiesz, że odzywa się tu moje ego, ale po prostu wiem, że idę w górę i osiągam kolejne marzenia. Żyję na swoich zasadach i to ja decyduję, jak wygląda moje życie.

 

 

Zatem zyskaj dodatkowy czas na robienie tego, co potrzebujesz i o czym marzysz!

Kupuję bilet

Cena promocyjna obowiązuje do 23 marca. Nie czekaj i zapewnij sobie miejsce! 

Cena regularna 970 zł brutto.

 
 
PLN 776 Early birds
 • Najbliższy termin 23.04
 • Online

Do zobaczenia na sali szkoleniowej za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

FAQ

Najczęsciej zadawane pytania

Oczywiście, w przypadku płatności z góry, dostaniesz fakturę od razu, w przypadku wyboru płatności subskrypcji będziesz dostawać fakturę każdego miesiąca.

W opcji płatności jest możliwość rozbicia płatności na raty – operatorem jest firma Przelewy24

 

Wszystkie szkolenia jak na razie odbywają się w Warszawie. Zwykle są to hotele, centra konferencyjne etc. 

 

Zostańmy w kontakcie!

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.

Hit Enter to search or Esc key to close